Hakkımızda


KURUMSAL

2006 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Alpcansın Petrol, 76 yıldır Türk akaryakıt sektörünün lideri olan Petrol Ofisi’nin yetkili bayisi olarak hizmet vermektedir. Tesisimiz en son teknoloji otomasyon sistemiyle donatılmış olup, bütün teknik ekipmanlar ve operasyonel işlemler merkezimizde bulunan yazılım programı aracılığı ile kontrol ve takip edilmektedir. 


Bilindiği gibi dünyanın ekolojik sisteminin bozulduğu gerçeği ile karşı karşıyayız. Bunu düzeltmek için , çevre dostu enerji kaynakları kullanmak ve çevreye duyarlı olmak artık önceliğimiz olmalıdır. Bu sebepten ötürü Alpcansın Petrol olarak yüzde 100 temiz enerji ilkesi ile Bayrampaşa’daki akaryakıt istasyon kanopi çatısına 68,20 kwp’lik güç olarak kurulan GES Sistemi ile sektörde fark yaratmaya devam etmektedir. Söz konusu kurulmuş olan GES Sistemi ile yılda 85 megavat saat seviyesinde enerji tasarrufu elde edilmesi hedeflenmektedir.


Şirketimiz Petrol Ofisi kimliği altında verdiği üst düzey hizmet ve müşteri memnuniyetindeki başarılarından dolayı 2009 yılında Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi yetkili bayiliğinide bünyesine katarak, filo yönetiminde otomasyon sistemini kullanarak maliyetlerini kontrol altına almak isteyen müşterilerine ülke çapında 1700 ü aşkın petrol ofisi istasyonuyla aracılığıyla hizmet vermeye başlamıştır. AutoMatic Filo Yönetim Sisteminde Satış ve satış sonrası hizmetlerde, çözüm odaklı yaklaşımlarıyla müşteri menuniyetinde sektörde fark yaratan Alpcansın Petrol kısa sürede rakiplerinden farklılaşmıştır.

Alpcansın Petrol, 1987 yılından beri 2,6 milyon metrekarenin üzerinde, çok sayıda proje gerçekleştirerek Türkiye’nin inşaat alanında modernleşmesine katkı sağlayan İmpa Yapı A.Ş. grup şirketidir.
www.impayapi.com

VİZYON VE DEĞERLER

• Hizmet verdiği alanlarda müşterileriyle sorununun değil çözümün parçası olma bilinciyle uzun vadeli ilişkiler kurup sadece akaryakıt tedarikçisi olmanın dışında çözüm ortağı olabilmek
• Tüm müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için yenilikçi, dinamik ve gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti yaratmaya çalışmak
• Akaryakıt sektöründe kalitesi yüksek ve güvenilir şirket olmayı sürdürmek.
• Tüm faaliyetlerimizi ahlaki değerler bağlı, iş güvenliği ve sağlığı mevzuatlarına uygun olarak sürdürmek.
• Çalışanlarımızın ALPCANSIN Petrol’de çalışıyor olmaktan gurur duymaları.
• Çalışanlarımızım kişisel ve mesleki gelişimlerinde destek olarak çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak

KALİTE YÖNETİMİ

• Akaryakıt sektöründeki talep ve beklentileri , konusunda uzman ve tecrübeli personeller ile karşılamayı hedeflemek
• Faaliyetlerimizde performansımızı izleyerek daima gelişmeyi hedef almak.
• Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için Ana dağıtıcımız ile yaptığımız eğitim ve uygulamaları en etkin biçimde kullanmak.